Ako vysokoškolákovi ti ponúkame hneď niekoľko možností.

 

Odborná prax

Ak máte v rámci štúdia povinnú odbornú prax a chceš ju prísť absolvovať k nám, stačí vyplniť žiadosť, samozrejme podpísať a poslať ju na email miriama.pacigova@mondigroup.com. S odpoveďou sa ti ozveme za pár dní, hneď ako prihlášku posúdime a nájdeme ti vhodné zaradenie.

Žiadosť

 

Záverečné študentské práce

Si v poslednom ročníku  a čaká ťa písanie záverečnej práce? Využi možnosť konzultovať ju s nami. V Mondi budeš spolupracovať s profíkmi a profíčkami vo svojom odbore, s ktorými môžeš konzultovať svoje návrhy a nápady a diskutovať o možnostiach zlepšenia. Vyplň žiadosť, v ktorej nám priblíž tému záverečnej práce a svoje ciele a pošli ju na email miriama.pacigova@mondigroup.com. My sa následne pokúsime nájsť u nás kolegu, ktorý by ti mohol byť vhodným parťákom pri kreovaní tvojho „veľdiela“.

Žiadosť

 

Letná práca

Všetky informácie k Letnej práci nájdeš TU.

 

Celoročná brigáda alebo práca popri externom štúdiu

Študentský život má svoje náklady a ty už nechceš byť finančne závislý od rodičov? Získaj brigádu u nás a využi príležitosť osamostatniť sa. Stačí sledovať našu stránku a zverejnené pracovné ponuky. V prípade, že máte ďalšie otázky k aktuálne voľným pracovným miestam, kontaktujte prosím našu recruiterku: Dominika Ošková, 0910 555 519, praca.mondiscp@mondigroup.com