Výsoké školy

Ako vysokoškolákovi ti ponúkame hneď niekoľko možností.

Studenti
študenti navštevujúci mondi scp

Odborná prax

Ak máte v rámci štúdia povinnú odbornú prax a chceš ju prísť absolvovať k nám, stačí vyplniť žiadosť, samozrejme podpísať a poslať ju na email maria.tokarz@mondigroup.com. S odpoveďou sa ti ozveme za pár dní, hneď ako prihlášku posúdime a nájdeme ti vhodné zaradenie.

firemná prezentácia pre študentov v zasadačke

Záverečné študentské práce

Si v poslednom ročníku a čaká ťa písanie záverečnej práce? Využi možnosť konzultovať ju s nami. V Mondi budeš spolupracovať s profíkmi a profíčkami vo svojom odbore, s ktorými môžeš konzultovať svoje návrhy a nápady a diskutovať o možnostiach zlepšenia. Vyplň žiadosť, v ktorej nám priblíž tému záverečnej práce a svoje ciele a pošli ju na email maria.tokarz@mondigroup.com. My sa následne pokúsime nájsť u nás kolegu, ktorý by ti mohol byť vhodným parťákom pri kreovaní tvojho „veľdiela“.

letná práca: dvaja letní stážisti

Letná práca

Všetky informácie k Letnej práci nájdeš TU. Celoročná brigáda alebo práca popri externom štúdiu Študentský život má svoje náklady a ty už nechceš byť finančne závislý od rodičov? Získaj brigádu u nás a využi príležitosť osamostatniť sa. Stačí sledovať našu stránku a zverejnené pracovné ponuky. Celoročná brigáda alebo práca popri externom štúdiu Študentský život má svoje náklady a ty už nechceš byť finančne závislý od rodičov? Získaj brigádu u nás a využi príležitosť osamostatniť sa. Stačí sledovať našu stránku a zverejnené pracovné ponuky. V prípade, že máte ďalšie otázky k aktuálne voľným pracovným miestam, kontaktujte prosím našu recruiterku: Dominika Ošková, 0910 555 519

Kontaktujte prosím našu recruiterku.